Mozaika ze zdjęcia – oryginalny pomysł na efektowną dekorację

W poszukiwaniu niezwykłego i jedynego w swoim rodzaju pomysłu na dekoracje warto wziąć również pod uwagę efektowne mozaiki. Dzisiaj można kupić je w wielu niezwykłych wariantach do wyboru – także wykonane mozaiki ze zdjęcia - mozaiki na zamówienie!

Nasza firma Mozzart zajmuje się produkcją mozaik na zamówienie. Mozaiki są uznawane za jedne z najbardziej stylowych i niepowtarzalnych sposobów na dekorację łazienki, korytarza, kuchni oraz wielu innych przestrzeni we wnętrzach i na zewnątrz. Dzięki efektownym mozaikom można między innymi ozdobić przestrzeń przy prysznicu, wannie, umywalce, pas pomiędzy szafkami w kuchni czy też można wykonać ją na podłodze na korytarzu, aby witała gości, lub na biurku czy stole – z mozaikami możliwości są niemalże nieograniczone.

Mozaika według twojego pomysłu – uruchom swoją wyobraźnię!

W sklepach można znaleźć różnego rodzaju mozaiki w wielu kolorach. Również dostępne są mozaiki z różnymi nadrukami, ale nie odpowiadają one każdemu pod względem swojego wzornictwa. Właśnie dlatego wychodzimy naprzeciwko potrzebom klientów szukających oryginalnych rozwiązań w aranżacji wnętrz – przygotowana przez nasza firmę mozaika ze zdjęcia będzie wyjątkową ozdobą, która od razu przyciąga wzrok. Gdy masz w głowie pomysł na wspaniałą mozaikę, jesteśmy gotowi do jego realizacji.

Dla naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać mozaiki z dowolnych zdjęć oraz innych dostarczonych nam grafik. Wykorzystujemy w tym celu nasz specjalny program komputerowy, który umożliwia nam stworzenie mozaik nawet z najbardziej skomplikowanych obrazów. Gdy wobec tego chcesz, aby na twojej ścianie zagościła Mona Lisa lub soczyste owoce, zależy ci na pięknym widoku z tropików lub wzorze z gry retro z pikseli, nasza propozycja skierowana jest również do ciebie.

 

Mozaika ze zdjęcia - przykładowe zdjęcie z którego będzie wykonana mozaika do łazienki

 

Wiemy, jak spełnić twoje życzenia – zapewniamy najwyższa jakość obsługi

Do każdego zlecenia wykonania mozaiki ze zdjęcia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego też nasi klienci mogą mieć pewność, że otrzymają najwyższej jakości produkt, zgodny z wszystkimi wcześniejszymi ustaleniami. Zapewniamy szybką realizację zamówień – twoja oryginalna mozaika ze zdjęcia może być u ciebie bez długiego oczekiwania. Posiadamy nowoczesne zaplecze, które pozwala nam na błyskawiczne przetworzenie projektu w mozaikę składającą się z kosteczek o dowolnym wymiarze – im będzie ich mniej, tym precyzja gotowej mozaiki będzie wyższa.

Nasze mozaiki są również bardzo łatwe w montażu – są układane w specjalne plastry, które składają się z wstępnie ułożonych kosteczek mozaiki. Przy układaniu ich na podłodze czy ścianie konieczne jest tylko postępowanie według zaleceń. Aby realizacja była łatwiejsza, dostarczamy także specjalny schemat wraz z kolejnością wytyczoną przez nasz program komputerowy. Mozaikę można ułożyć samodzielnie lub zatrudnić do tego celu przeszkolonego glazurnika lub płytkarza.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z gotowymi realizacjami na stronie internetowej – w razie dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji i odpowiemy na nie tak szybko, jak to możliwe.

Mozzart - mozaika ze zdjęcia na zamówienie

Biuro: tel. 12 640 92 50

Roman Tekieli: +48 600 334 399
Tomasz Plichta: +48 600 44 94 94